UZAKTAN EĞİTİM

kariyer-koleji

 

Yaşam boyu öğrenme felsefesini kendisine rehber edinmiş eğitim kadrosu ile yenilikçi, eğitimin var olduğu her alanda saygın bir yeri olan, yaşamın içinde söz sahibi, yüksek standartlı bir eğitim öğretim kurumu olmaktır.

 

Kariyer okulları olarak öncelikli hedefimiz beden, zihin, ahlak, ruh ve duygu bütünlüğü bakımından dengeli, gelişmiş bir karaktere sahip, özgür iradeli, bilimsel, analitik ve eleştirel düşünebilen, empati kurabilen, geniş bir dünya algısına sahip, insanlık adına nitelikli gençler yetiştirmektir.


Öğrencilerin, küresel toplumun sorumlu üyeleri ve üretken dünya vatandaşları olarak yenilikçi, üretici ve çok dilli bireyler olmalarına ve kendi ulusal ve kültürel değerlerine sahip çıkmalarına destek veriyor ve onları başkalarının farklı değer ve bakış açılarına saygı duyan bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz

Ankara’nın En İyi Özel Okulu

 

Ankara Yenimahalle Çakırlar Özel Lisesi, Yenimahalle Çakırlar Özel Anaokulu,Yenimahalle Çakırlar Özel İlkokulu, Yenimahalle Çakırlar Özel Ortaokulu olan Kariyer Koleji, Ankara Batıkent Kolejleri ile kıyaslandığında eğitim-öğretim, başarı ve kalitesiyle ailelerinin ve öğrencilerin beklentilerini profesyonel bir şekilde karşılamaya anaokulundan üniversiteye kadar devam ediyor.

Teknolojik sınıflarla akıllı sınıf özellikli kolej olarak ortopedik sandalye ve masa seçimleriyle eğitim ve öğretime her zaman kalite ve öğrencilerimizin tam adaptasyon ile eğitim alabilecekleri zemini hazırlıyoruz, teknolojik laboratuvarlarda alanında bilgili öğretmenlerimizle deneylere teknolojinin gücünü birleştirerek daha etkili anlatımla onların keyifli ve bilgi dolu ortamda eğitim almalarını sağlıyoruz.

STEM Eğitimlerimiz

STEM, önümüzdeki yılların eğitim modeli STEM kısaltması (STEAM, STEM-C, STEM-H gibi türevlerini de görebiliyoruz), tüm temel/sosyal bilimlerin ve matematiğin, bilişim teknolojileri ağırlıklı olmak üzere her türlü araç ve gereci kullanarak disiplinler arası anlayış içerisinde üretim ve tasarım faaliyetleri içerisinde verilen eğitim yaklaşımını ifade etmektedir.

Üç Boyutlu Tasarım Eğitimlerimiz

Üç boyutlu yazıcılar, insanlık tarihini en derinden etkileyen buluşlardan birisi olmaya aday görünmektedir.Üç boyutlu yazıcılarla insanlar kendi kas güçlerine olan ihtiyacı neredeyse sıfırlamaktadır.Üç boyutlu olarak tasarladığınız herhangi bir şeyi elinize dokunmadan herhangi bir materyalle sıfır hata ile üretme imkanı veren bu yazıcılar günümüzde sağlık sektöründen, otomotiv sanayine, gıda sektöründen havacılık sektörüne üretimle ilgili bir çok alandaki ezberleri bozmaktadır. Kısa bir zaman içerisinde her evde-işyerinde birkaç adet olacak bu makineler ihtiyaç duyduğumuz şeyleri olduğu yerde üretmemizi sağlayacak, böylece kitle üretimi yapan süper fabrikalar döneminden bireysel üretime dönüşümü sağlayan mikro fabrikalar dönemine geçiş yapmış olacağız.

 

 Yeni eğitim öğretim yılında KARİYER Batıkent Özel Lisesine erken indirimli kayıt fiyatları seçeneğiyle yararlanmak ve değerlendirmek şimdi sizin elinizde, indirimli kayıt fiyatlarımızı en avantajlı şekilde yakalamak istiyorum derseniz, sizde hemen erken zamanda kayıt yaptırarak avantajlı bir o kadar da ekonomik fiyatla kaydınızı yaptırın.

Ankara Batıkent Kolejleri Erken Kayıt Kolaylığı

Erken kayıt yaptırarak artan fiyatların önüne geçeceğiniz gibi her zaman paranızı ve okula ayırmış ekonominizi daha da faydalı bir şekilde kullanacağınızdan emin olabilirsiniz. Batıkent Kolejler arasında kıyaslama yaptığınızda fiyat ve eğitim müfredatı açısından ailelerin ve velilerin beklentilerini en üst düzeyde karşılayan Ankara Özel Lisesi olan KARİYER Eğitim Kurumlarına sizleride bekleriz.

Çakırlar Koleji KARİYER Eğitim Kurumu

Çakırlar Koleji olan KARİYER eğitim kurumlarında eğitim öğretim almak her açıdan teknolojik alt yapısı,laboratuvar deney ortamları, etkinlikleriyle prestijli ve avantajlarının da yüksek olmasıdır. Bu sayede başlıca eğitime verilen ciddiyet kesinlikle yüksek olmalı, yüksek olan ciddiyet her zaman başarıyı tetiklediği gibi öğrencilerimize sorumluluk bilincini de aşılayarak okul hayatında olduğu gibi iş hayatında da onları kaliteli bir yaşama adapte eder.

Öğrencilerimizin haklarına en adaletli, sağlıklı ve en iyi şekilde riayet edilerek okul yönetimi alanında ise çok uzun seneler deneyime ve tecrübeye sahip olan öğretmenlerimiz, öğrencimiz için gerekli ilgi ve bilgi eğilimini göstereceklerdir.

İlginin her zaman çok daha üstünde fazlaca bilgiyle de merak ettikleri ve öğrenmeleri gereken her konuda öğrencilerimize, alanında uzman ve profesyonel öğretmenlerimiz sürekli destek ve yardımcı olarak yol göstereceklerdir.

Çakırlar Koleji KARİYER Eğitim Kurumları Faydaları

Tüm bu anlattığımız durumlar bir arada toplanınca, karşımıza Çakırlar Koleji Tavsiyesiyle KARİYER Eğitim Kurumlarının Özel Kolejlerde Eğitim konusunda diğer okullar arasında ki farkı kıyaslayacak olursak kolejimizdeki eğitimlerimizin kalitesini kayıt sonrasındaki ilk ders ile son derse kadar rahat bir şekilde göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Eğitim ve öğretimde ilk sıralarda bir kurum arayışı olan velilerin ilk tercihleri arasında KARİYER Eğitim Kurumları yer almaktadır, bu beklentilerinizi en iyi karşılayabileceğimizden her zaman emin olabilir ve öğrencimizi bize emin ellere ve kapsamlı donanımlı bilgilere emanet edebilirsiniz.

Batıkent Kolej Fiyatları

Bir Batıkent Koleji olarak erken kayıttaki avantajlarınızı yukarıda geçen konularda da izah etmiştik. Her sene erken kayıt sisteminden yararlanarak, bütçenize yük olmadan çocuğunuz için ergonomik, ilgili ve bilgili eğitim hayatı seçebilirsiniz.

Özel lise ücretlerinin her sene yükselmesinden etkilenmemek için aileler, farklı okullar arayışına girdiklerinde doğru bilgiler edindiğine emin olamazlar. Ayrıca fiyatların yüksek olması çocuğunuz için daha iyi bir eğitimden geri kalmasına neden olacaktır.

Sizde uygun fiyatı ve tecrübeli öğretmen kadrosu, teknolojik ekipmanlara ve donanımlı laboratuvarlara sahip okul olan KARİYER Eğitim Kurumlarına uğramadan karar vermeyin, fiyat ve eğitim öğretim konusunda hiçbir zaman pişman olmayacağınız tek adres.

Kategoriler: Blog

Etiketler: ankara batıkent kolejleri, batıkent kolej, çakırlar lise, kolej fiyatları, kariyer eğitim, çakırlar ortaokul, çakırlar anaokulu, yeni batı anaokulu, yeni batı ilkokul, yeni batı ortaokul, batıkent özel okul tavsiye, ankara başarılı özel okul ,ankara en iyi okul,  ankara en iyi özel okul, çakırlar kolejleri, eryaman okulları, etimesgut okulları, etimesgut özel okul, etimesgut özel okul tavsiye, etimesgut başarılı özel okul , etimesgut en iyi okul, etimesgut en iyi özel okul, yenimahalle özel okul